SwiDin forum

Mirë se vini
 
PortaliForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Intein Fjalor 2005 Retail (final crack update)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
administrator
administrator
avatar

Numri i postimeve : 82
Points : 243
Join date : 25/06/2009
Location : zakonisht swidin.top-forum.net

04072009
MesazhIntein Fjalor 2005 Retail (final crack update)Programi kompjuterik qe integron gjuhen Shqipe - gjuhen me te vjeter ne Europe me 4 nder gjuhet me te rendesishme ne Bote - Anglisht, Frengjisht, Gjermanisht dhe Italisht. Fjalori integrohet me 2 nga programet me te perdorshem nga ju - MS Word dhe Internet Explorer - per t'jua ofruar perkthimin ne Shqip pikerisht aty ku del nevoja per terapidshare.com Install_Fjalor2005.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://swidin.top-forum.net
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Intein Fjalor 2005 Retail (final crack update) :: Komentet

No Comment.
 

Intein Fjalor 2005 Retail (final crack update)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
SwiDin forum :: Portali :: portali-
Kërce tek: