SwiDin forum

Mirë se vini
 
PortaliForumiPytësoriKërkoLista e AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuIdentifikohu
Share | 
 

 i"Djali që pa ëndër vdekjen dhe dënimin në varr"(titrat shqip)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
administrator
administrator


Numri i postimeve: 82
Points: 243
Join date: 25/06/2009
Location: zakonisht swidin.top-forum.net

21032010
Mesazhi"Djali që pa ëndër vdekjen dhe dënimin në varr"(titrat shqip)

Ky është një Film Arab që tash elahmadulilah e kemi përkthyer edhe Shqip me titrat dhe i cili flet për një djal të pa udhëzuar se si e shef veten e vetnë ëndër duke vdekur duke e lajtur duke e cuar në varr dhe në fund duke e hekur zhag me zinxhir meleku i sualit në flak nga friga atij i del gjumi dhe nga aj cast pendohet dhe i ktheht All-llahut xh.sh filmi është shumë i mir

Ky film e ka burimin nga Wep Faqja www.islami-eshte-drit.piczo.com All-llahu i ruajt keta qe na mundesuan qe ta shikojm ne ket film Allahu i Ruajt

Per teshkakruar kliko ketu megaupload.commegaupload.com EUY69IMM

Filmi permban keto :

Filename: Djali që pa ender vdekjen dhe dënimin në varr"(titrat shqip) .. mpg
File description: Film Islam me perkthim
File size: 420.21 MB
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://swidin.top-forum.net
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

i"Djali që pa ëndër vdekjen dhe dënimin në varr"(titrat shqip) :: Komentet

No Comment.
 

i"Djali që pa ëndër vdekjen dhe dënimin në varr"(titrat shqip)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
SwiDin forum ::  :: -